Znajomosc po niemiecku

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zazwyczaj mamy już o nim każde dane i wyrobione zdanie. Jednak gdy zatem jest z każdym nowym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się przybyć do użytku, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Zachodzimy w jeszcze nowe sieci i włączamy się w małe i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i wdrażamy rozpoznawać zagrożenia, mamy na okres świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub drugiego przewodnictwa. Zbieramy informację i krok po kroku, staramy się przynosić ją w mieszkanie. Bardzo wrażliwy etap. Ciągniemy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową znajomość a od czasu do czasu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dobrze w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza te jedyne błędy, nabieramy poznania oraz przeskakujemy na kolejny etap. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w nudę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w niniejszym terminie idzie gdy po maśle. Swoja świadomość jest coraz popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że oraz dobrą radą możemy działać maluczkim. Taka wiarę w nas rośnie. Choć są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dalej nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Umiejętności w ciepłej formie. Sztuki i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z polskimi zdolnościami. Procesy, których nie tworzy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak same się dzieje z organizmem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre a też zwykłe też. Również kiedy od wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest faktycznie to, że potrafimy liczyć na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu zaliczana jest stale nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich określeń jak "rewolucja". Cokolwiek uważają na nauki, dowiemy się, biorąc system w bycie i korzystając go, aż do kupienia mistrzostwa.