Zarzadzanie przedsiebiorstwem w dobie globalizacji

Program comarch xl istnieje ostatnie zwiększony system klasy ERP działający i pomagający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest wdrażane w rożnych wielkościach firmach, poczynając z najmłodszych, kilkuosobowych do wielkich firmy mających znacznie oddziałów na całkowitym świecie.

Ważne zalety oprogramowania tej skali są widoczne w następujących dziedzinach prowadzenia przedsiębiorstwa: - obsługa i złożenia księgowe, - gospodarka oraz zarządzanie stanem magazynowym, - obieg krajowy i otwarty dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż i wydawanie relacjami z mężczyzną końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl charakteryzuję się bardzo rozbudowanymi danymi oraz zajmuje budowę modułową. Umożliwiam to ogromne możliwości tworzenia rozwiązania przystosowanego do pewnych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w regiony, które logicznie łączą funkcjonalności, które współdziałają ze sobą. System spółki comarch jest dostosowywany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest szczegółową analizą wszystkich procesów a dodatkowo potrzeb danej działalności. Dzięki temu rozwiązanie umożliwia na osiągnięcie dużej wydajności w gronu. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję i system w rodzaju SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa to w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten sposób dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u mężczyznę końcowego. Nie trzyma potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi oraz życia oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Pozwolą one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą zostać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców kiedy również zamienniki. Mienie nowych wersji technologicznych pozwoli na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do odbiorcy zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest zatrudniany w ponad 5000 biur w wszelkiej Polsce. Największe branże stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, elektroniczna i automatyka. Najwięksi klienci to: - Kupiec - VOX składy budowlane