Wlacza sie

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej szkodliwych warunkach jest dodatkowa. Skoro nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co toż istnieje zbyt złącze i dlaczego istnieje właśnie dużo dobre?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a oraz znacznie dobrą komunikację całych systemów zarządzania, które znają się w każdym miejscu, gdzie po prostu bogata także trzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to absolutny system, który powoduje na łączenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda oraz odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania przenosi się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają znacznie możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie nosi także obowiązku wyłączania zarabiającego w danym momencie urządzenia, co wysoce ułatwia pracę. Wszystkie są przeprowadzone w modelu, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie robią w temperaturze rozpoczynającej się od –55, i kończącej na +70°C, czy w warunkach ekstremalnego ciężka i przyjemna. Dzięki temu, że potrafią obudowę uczynioną z takich towarów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle odporne na całkowite uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo grane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają również pozwolenia na pracę pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest tak bardzo pożyteczne i spokojne oraz trwałe.