System informatyczny dla hurtowni

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/kasa_fiskalna_sharp_er-a237p/

Wiele naszych spółek specjalizuje się w sprzedaży i dodawaniu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W zależności od sposobie prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla przeciętnego lokalu, jak zarówno dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą dzielić się między sobą w zależności czy posiadamy do postępowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, oraz że z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii bawią się jeszcze większą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z elementem gastronomicznym jaki nie jest żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest sposób POS. W pełnych miastach Polskich istnieje sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek lokalnych kiedy i takich, które w ramach swej struktury czy franczyzy posiadają moc punktów gastronomicznych na obszarze całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla osoby gastronomicznej:

Stanowi on naprawdę zaprojektowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i praktyka na prostych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie z tego, albo jest zatem jakaś restauracja, czy te sieć restauracji.

Na obecnym kroku celowo nie podamy firmy, na jakim z programów oprzemy propozycję skierowaną do pojedynczego klienci. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest wsparte na zintegrowanym systemie, który pozwoli zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak również wszystkie zarządzanie gospodarką magazynową. W relacje z działalności pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a dodatkowo z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budów lokalnej lub na indywidualnym stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.