System informatyczny definicja

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w punktu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zdobywany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova leży na moc potrzeb tych przedsiębiorstw.
Wielofunkcyjność zezwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu można przejść z dostępnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności.
System umożliwia pełną mobilność.
Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz pozwoli na obsługę na tablecie.
Inne dostępne opcje to lektura na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową.
System umożliwia pełną ochronę i dostarczanie zadań.
Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Stan realizacji zadania że być w wszelkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w roli oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech rodzajach.
1. Standardowy zakup licencji – zatrzymuje się ona właściwością klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dopłacie lub leasingu.
2. Wynajem oprogramowania – cena jest brana w formie opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Korzystne lekarstwo dla średnich oraz niewielkich firm.
3. Dzierżawa planu i infrastruktury – całość usługi jest wykonywana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest zdeterminowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

symfonia kadry i płaceNowości w Sage: Kadry i Płace One Payroll oraz Elektroniczny Obieg Dokumentów | Systemy ERP | POLKAS

System enova jest wykonany przez firmę Soneta sp. z o.o.
Spółka została włożona w 2002 roku także dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy.
Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które wpływa, że Przyjaciele a Klienci osiągają najwyższą wydajność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy.
Firma jest zaangażowana społecznie i wspiera takie organizacje jak “Wiosna” czy “Mimo wszystko Anny Dymnej”.