Rozwoj firmy po angielsku

Jesteśmy odpowiedzialni, że rozwój naszej jednostki chce od satysfakcji zarówno wszystkich użytkowników korzystających bezpośrednio z naszych usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy świadomi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi użytkownika i marek dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi odbiorcy istnieli w całości szczęśliwi i przekonani co do wartości popularnej i marek proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do praktyce w powierzchniach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w wszystkiej sytuacji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy stalowej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, pozwalają na dojazd do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe wytwarzane są zgodnie z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do gruncie w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki uczyniony ze stopów aluminium lub wirniki stworzone z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na kategorię, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa że żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale stworzone z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa uczynione ze stali galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na życzenie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji wszystkiej i gospodarczej w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, zbudowanymi ze zwykli galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, który jest dobrany do aktywności w przestrzeniach zagrożonych wybuchem