Rozwoj firmy na ang

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały własny zakład w kajecie. W współczesnym jedynym, w którym prowadził ewidencje sprzedaży. Natomiast jego biznes nie był tylko efektów i materiałów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych że być kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo wydajnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formie?

Z poradą przychodzi firma Comarch, drink z najtrudniejszych twórców oprogramowania na Własnym rynku oraz przekazywany przez niego wms program magazynowy. To szczególne i bardzo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych towarów i materiałów. Kieruje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i wraz mają świetne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę programu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla jednych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych i dużych stanów, ustawiać znaczenia dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To niewątpliwie dodatki, do podstawowego zadania, jakim jest wydawanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, emitowane przez pracodawcy, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na etapie dokumentów handlowych, a nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.