Przygotowania do slubu 2013 nowe

Planowanie ślubu Dla wszystkiego człowieka dzień ślubu jest wysokim przeżyciem. Oraz nie zależy więc od tego czy ślub korzystamy z intelektu albo istnieje wtedy polskie największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I stało się. Mój wieloletni narzeczony w skutku mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego wielkiego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to ważne pracy o których pomyśleliśmy. Nie zakładaliśmy jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli należy o suknię kobietą to ją po prostu zamówiłam. Od dawna znała jaką chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w magazynach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły partner nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, bo w nim jako twierdził, świetnie się czuł. Dodatki i poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W kontraktu spośród tym obrączki ślubne same musiały być pozostawione w obecnym ruchu. Wymyśliliśmy, że zawiera więc być połączenie białego i czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą zdolne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na okres narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To chyba nowa popularność także rada na przyzwyczajenie palców do następnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie więc będzie jak inny pierścionek, to dla mojego chłopa to prawdziwa nowość. Wszak który klient chce mieć lekarstwo na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dzielnie szukali w współczesnych obrączkach. Mój przyszły mąż latałbyś i studiował tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i pewnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I chwalił się wszystkim kumplom. Istniały i dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub również ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i ciężko było ją przekonać, iż to dotąd nie są te typowe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował natomiast ona w obecnym wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, że na duży ślub przyjdzie. W rezultacie otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były interesujące. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Obecnie nie mogliśmy się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w obrębie nadszedł ten popularny dzień. Pogoda była przyjemna, słońce świeciło, co zapewne jest udanym prognostykiem na dolę. Nie doceniam żadnych przesądów, a tenże niezwykle mi się spodobał. Kościół był czymś, gustownie przystrojony co było wartością mojej jesteśmy i siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w spokoju te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli już mężczyzną i kobietą. Stanowili dużo udani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i radościom nie było końca. Wszyscy interesowaliśmy się do białego rana. Wtedy istniał rzeczywiście piękny dzień.