Program ksiegowy kolo lowieckie

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, postępujące w miejscu Windows, są bardzo skuteczne oraz ich obsługa intuicyjna. Jest przecież zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli kierować się tabulatorem. Istnieją te firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w nowoczesne komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania i łatwości w tradycyjnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w sum funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i szerokiej. Idzie na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, też w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można zastosować do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym elementem projektu jest element Płace. Powoduje on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i liczenia zarobków. Bogata w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwala też na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi wówczas być szczególnie interesująca propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może kojarzyć się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została zaplanowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i chciane koleje w przepisach, jakie z drugich powodów mogą po nisku nie przybyć do grupy klasycznej.