Program dla malych firm rzeczpospolita

http://www.comarch-polkas.pl/comarch-erp-xl-cdn/modul-serwis-i-remonty-comarch-erp-xl/Moduł Serwis i remonty - Comarch ERP XL - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Program comarch erp xl, dawniej nazywany był CDN XL. Przedmiotowe oprogramowanie dedykowane jest również dla małych, kiedy oraz konkretnych firm, które funkcjonują w będących rodzajach branż: handlowej, produkcyjnej oraz usługowej.

Program comarch erp xl posiada rozbudowaną funkcjonalność. Jego zaletą kluczową istnieje ostatnie, że osiągnie na pokrycie pełnego wsparcia oraz zautomatyzowania procesów biznesowych. Daje szansa zarządzania całymi procesami biznesowymi trwającymi w biurze. Ponadto posiada modułową budowę, dzięki czemu wszystek konsument może dobrać go do swoich potrzeb firmy. Cały system może tworzyć także w grupy online, jak również offline. Program istnieje z lat najchętniej wybieranym systemem ERP. Ponad 4000 przedsiębiorstw czerpie z obecnego oprogramowania a jest zadowolonych. System ten pomaga w lepszym wykorzystaniu kanałów sprzedaży. Dzięki niemu ważna wielu efektywniej zarządzać nie tylko logistyką, ale oraz posiadanymi programami. Ten zintegrowany system stanowi głównie uniwersalnym na zbycie urządzeniem w kulturze ERP. Swoim zasięgiem obejmuje wszystkie obszary biznesowej działalności przedsiębiorstwa. Moduł „Handel i Dystrybucja” w przedmiotowym systemie idzie na wsparcie realizacji procesów z poziomu handlu oraz dystrybucji. Wspomaga firmę od ściany sprzedażowej oraz zakupowej. Moduł „Produkcja” urządzony istnieje w urządzenia do prac jednostkowej oraz seryjnej. Jest także narzędzia oddane do pracy dyskretnej oraz procesowej. Wspiera działalność projektową, a i swoją kompletację. Daje szansa zdefiniowania technologii, określenia marszruty produkcyjnej, stworzenia harmonogramu produkcji i realizowania procesu produkcji. Moduł „Gospodarka magazynowa” daje szansę kontrolowania zapasów i realizację wydawania dyspozycji magazynowych. Dzięki takiemu elementowi można skutecznie eliminować pomyłki. Moduł „Serwis i remonty” pozwala na ewidencję, a dodatkowo realizację zleceń serwisowych. Istnieje to narzędzie do produkcji procesów z obszaru serwisowego. Moduł „CRM” daje szansę gromadzenia danych o klientach. Dzięki niemu można pobrać myśl o posiadanych i potencjalnych klientach. Daje możliwość administrowania pracą zespołów sprzedaży i marketingu. Program erp xl ma także masa różnych opcji, o jakich warto dowiedzieć się z własnej działalności.