Profesjonalny sprzet do krojenia

Wszyscy pracujący, niezależnie od zajmowanego stanowiska, w przemyśle gastronomicznym wiedzą jak ważne są odpowiednie, niezawodne oraz trwałe urządzenia. Wpływają one na jakość pracy, jej szybkość oraz wygodę użytkowania. Jeżeli więc zaczynasz swoją przygodę z gastronomią, koniecznie musisz się zaopatrzyć we właściwy sprzęt.

comarch optima kadry i płace downloadProgram Comarch CDN Optima Kadry i Płace - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Niezależnie czy pracujesz w kawiarni, restauracji czy otwierasz swoją firmę cateringową albo planujesz otwarcie sklepu spożywczego, niezbędna w Twojej codziennej pracy będzie Maga krajalnica. Najlepiej od razu zaopatrzyć się w dwa modele – ten przeznaczony do wędlin, jak i ten przeznaczony do krojenia sera. Posiadanie tego typu sprzętu przede wszystkim powoduje, że plastry mięsa czy sera będą idealnie oraz równo pokrojone, czego nie można osiągnąć nawet za pomocą dobrego noża. Ponadto sprzęt ten znacznie ułatwia oraz przyspiesza naszą pracę, a także, co ważne, szybkość obsługi. Tym samym wpływa to na zadowolenie naszych klientów oraz wzmacnia wydźwięk estetyczny – co jest niezmiernie ważne zwłaszcza w firmach cateringowych, gdzie wygląd potraw, różnych przekąsek, tostów czy kanapek jest jedną z podstawowych, a wręcz najważniejszych spraw.

Niezależnie od rodzaju potrzebnej nam krajalnicy, każdy jej model wykonany jest z wysoko jakościowych materiałów takich jak stal nierdzewna czy teflon. Do ich produkcji nie zostały użyte żadne tworzywa sztuczne, co znacznie wydłuża okres ich użytkowania oraz wpływa na ich wytrzymałość. Nie bez znaczenia jest również nowoczesny design, opływowe kształty oraz części, które są chromowane oraz wykonane z polerowanej stali nierdzewnej. Wszystko to wpływa również i na przyjemność z użytkowania oraz estetyczny i nowoczesny wygląd kuchni czy sklepu. W razie jakiejś awarii nie należy się niczego obawiać, ponieważ w sklepach czy specjalnych serwisach dostępne są wszystkie możliwe części zamienne, a wszystkie naprawy, zarówno te na gwarancji, jak i już po jej wygaśnięciu, są przeprowadzane szybko oraz bezproblemowo. Wszystkie te cechy sprawiają, że krajalnice są bardzo chętnie wybierane przez wielu klientów już od wielu lat oraz cieszą się sporą renomą oraz popularnością. Warto więc w nie zainwestować już od początku.