Pos system used by restaurant

Jeśli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź punktu gastronomicznego, toż znacznie doskonale wiesz, że szybkość obsługi mężczyznę stanowi jedynym spośród najważniejszych wyzwań, jakim potrzebujesz sprostać. Jednakże że nie domyślałeś się nigdy, że wielcy wpływ na ten element zajmuje nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, ale i samo wprowadzenie zamówienia do zespołu i oddanie go w kieszeni fiskalnej.

 

http://www.polkas.pl/Pl/produkt/kasa_fiskalna_posnet_neo/Posnet NEO - kasa fiskalna Polkas Kraków

Jeżeli to Twój lokal urządzony istnieje w przestarzałe lub kilku zaawansowane, czy przestarzałe kasy, wtedy tenże aspekt znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie odkłada się na jego zadowolenie, natomiast jego zabieg z proponowanych przez Ciebie usług!
Na wesele na targu pojawia się coraz dużo udogodnień, a branża gastronomiczna może korzystać z coraz bardziej rozwiniętych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przekładają się na sytuacja świadczonych usług! I tylko z taką pracą, która zajmuje na kierunku poprawę jakości usług gastronomicznych, działamy my. Jesteśmy Ci do zaoferowania drink spośród najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja istnieje nie dość, że dużo intuicyjna, to więcej do złudzenia przypomina rzecz na tradycyjnej kasie fiskalnej, więc pracownicy nie będą zawierali większych trudności z adaptacją do innych rozwiązań! Ponadto cały program leczy w stylu dotykowym, zapewniając niski a co najistotniejsze, bardzo większy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera daje się znacznym zaawansowaniem technicznym i łatwością obsługi, ponieważ następuje ona poprzez wpisanie dobrego dla danego pracownika kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli pragnie Ci na obsłudze użytkownika na najszerszym, światowym poziomie! Gastro Pos jest traktowany i doceniany w wielu wielkich lokalach gastronomicznych i drogich barach! Nie myśl się więc ani chwili dłużej i stwórz, aby Twój lokal wzniósł się na jeszcze większy stopień!