Optima pelna ksiegowosc cena

http://pakowarki.pl/kategoria-produktu/pakowarki-prozniowe-multivac/Pakowarki próżniowe MULTIVAC C100 C200 C300 C500 P100 P200 i inne

Optima to linia programów skojarzonych ze sobą. Pracują ograniczając się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo opcji dla niskich i małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów będących w korporacji. Drinkom z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Element ten dany jest dla firm usługowych. W wyraźny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do możliwości jest praktyczny z okresu innych modułów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po otwarciu nowej bazy informacjach ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w obszarze samej firmy można prowadzić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na podstawie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– zezwala na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez użytkownika,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus kupi na uzyskanie wyczerpującej danych o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o konkretne partie zróżnicowane pod względem opisujących je zalet. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który materiał również z jakiej dostawy zamierza dać z magazynu. Poświęcony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja elementu jest jednoznaczna, pomaga w tym zamieszczona instrukcja obsługi. W prosty i czytelny sposób prowadzi punkt po artykule do przeprowadzenia instalacji.