Oprogramowanie niezbedne do bezpiecznego funkcjonowania firmy

Firma Comarch jest obecna na polskim rynku już od 23 lat. Przez ten okres przedsiębiorstwo stało się liderem w branży nowoczesnych technologii z naciskiem na systemy informatyczne. Tak długi czas na rynku pozwolił udoskonalić systemy i odnosić światowe sukcesy nie tylko w telekomunikacji, ale również w ubezpieczeniach, handlu, administracji publicznej i branżach pokrewnych.

Szkolenia i specjalistyczna obsługa
W Comarch Optima cennik jest ułożony tak, żeby dać możliwość korzystania z usług zarówno małym przedsiębiorstwom, jak i międzynarodowym koncernom. Firma oferuje szkolenia online, dzięki którym pracownicy poznają efektywne metody korzystania z usług. W razie konieczności firma oferuje pomoc zaufanego technika specjalisty, który zostanie przydzielony do rozwiązania problemu z zachowaniem prywatności i uszanowaniem wszelkich praw ochrony konsumenta.

Wieliczka chwilówkiWieliczka chwilowki - Super Pożyczki

Oferta
Wśród produktów firmy Comarch znajduje się wszelkie oprogramowanie niezbędne do bezpiecznego funkcjonowania firmy lub przedsiębiorstwa. Oferowany program antywirusowy, który można dowolnie modyfikować pod względem zaufanych i podejrzanych plików i stron internetowych, a więc obawa o kradzież danych lub wyciek kluczowych informacji to już przeszłość! Jednym z najpopularniejszych pakietów jest ten przeznaczony dla doradców podatkowych, pomoże on w prowadzeniu faktur, ksiąg rachunkowych i podatkowych, a przede wszystkim pozwoli na proste zarządzanie Biurem Rachunkowym z przejrzystym interfejsem i modyfikowalnymi funkcjami.

Odzyskiwanie danych
W przypadku stracenia ważnych danych informatycznych, klienci mają możliwość zwrócenia się z prośbą o wykonanie backup’u plików, czyli odzyskania ich przez specjalistów z firmy Comarch SA nawet z poważnie uszkodzonego sprzętu np. w skutkach pożaru lub zalania.

Comarch Optima to najbardziej popularny system obsługi biur w naszym kraju. Liczba stałych klientów przekroczyła 60 tysięcy małych i średnich firm na terenie całej Polski!