Oprogramowanie niezbedne do bezpiecznego funkcjonowania firmy

Firma Comarch jest obecna na polskim rynku już od 23 lat. Przez ten okres przedsiębiorstwo stało się liderem w branży nowoczesnych technologii z naciskiem na systemy informatyczne. Tak długi czas na rynku pozwolił udoskonalić systemy i odnosić światowe sukcesy nie tylko w telekomunikacji, ale również w ubezpieczeniach, handlu, administracji publicznej i branżach pokrewnych.

Szkolenia i specjalistyczna obsługa
W Comarch Optima cennik jest ułożony tak, żeby dać możliwość korzystania z usług zarówno małym przedsiębiorstwom, jak i międzynarodowym koncernom. Firma oferuje szkolenia online, dzięki którym pracownicy poznają efektywne metody korzystania z usług. W razie konieczności firma oferuje pomoc zaufanego technika specjalisty, który zostanie przydzielony do rozwiązania problemu z zachowaniem prywatności i uszanowaniem wszelkich praw ochrony konsumenta.

bizerba gsp hd

Oferta
Wśród produktów firmy Comarch znajduje się wszelkie oprogramowanie niezbędne do bezpiecznego funkcjonowania firmy lub przedsiębiorstwa. Oferowany program antywirusowy, który można dowolnie modyfikować pod względem zaufanych i podejrzanych plików i stron internetowych, a więc obawa o kradzież danych lub wyciek kluczowych informacji to już przeszłość! Jednym z najpopularniejszych pakietów jest ten przeznaczony dla doradców podatkowych, pomoże on w prowadzeniu faktur, ksiąg rachunkowych i podatkowych, a przede wszystkim pozwoli na proste zarządzanie Biurem Rachunkowym z przejrzystym interfejsem i modyfikowalnymi funkcjami.

Odzyskiwanie danych
W przypadku stracenia ważnych danych informatycznych, klienci mają możliwość zwrócenia się z prośbą o wykonanie backup’u plików, czyli odzyskania ich przez specjalistów z firmy Comarch SA nawet z poważnie uszkodzonego sprzętu np. w skutkach pożaru lub zalania.

Comarch Optima to najbardziej popularny system obsługi biur w naszym kraju. Liczba stałych klientów przekroczyła 60 tysięcy małych i średnich firm na terenie całej Polski!