Odkurzacz worek filtracyjny

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu asortymentowi w perspektywie worków filtracyjnych z drugich materiałów i o nietypowym typie i różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w wszelkiej gałęzi przemysłu, w którym jest problem z nieczystym powietrzem występującym w procesie przemysłowym.

Bardzo rozpowszechnione - filtry modułowe, które wykorzystywane są szczególnie w sfery drzewnej i meblarskiej, bardzo dobro wypełniają swoją pozycję również przy odciąganiu różnych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W swojej możliwości mamy zarówno wielkie jednostki modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy również lekkie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów przedstawiają się całą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do szczupłych i drobnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z uwagi na domową strukturę mają pełną powierzchnię filtracyjną.

Znacznie bogata skala proponowanych odpylaczy pozwala nam optymalny dobór maszyny do spraw klienta. Więcej wiadomości o własnej ofercie można pobrać na naszej stronie internetowej lub umawiając się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas urządzenia odpylające są przydatne w kategorii przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany razem z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do wprowadzenia się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej jednostce wykonanie i uzna utrzymać w nim czystość, natomiast w czasie zimy w układzie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.