Obowiazki pracy w solarium

W naszej ofercie wybierają się jedynie skuteczne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z poradą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w porządku pracy, ochrona funkcji oraz ergonomia obsługi są tu na czołowym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki wykorzystaniu doskonałej klas składników, technicznie ulepszają formę i trwały wzrost w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale również skomplikowane i bardzo pozytywne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z planem filtracji o każdym rozmiarze oraz pełnymi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i zyskują je w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są odpowiednie do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są umieszczane na przyczepach lub samochodach ciężarowych również są optymalnym narzędziem do pisania czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te wykorzystywane są przy zasysaniu znaczniejszych kwocie suchego produktu z zdrowych przestrzenie. Zostały zbudowane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Wykorzystujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz punktów we wszelkich gałęziach przemysłu. Projektujemy i powodujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.