Logistyka w magazynie przemyslowym system zarzadzania magazynem

System zarządzania magazynem (WMS) jest teraz samym spośród najpopularniejszych rozwiązań dla przedsiębiorstw mających na wycieczce nowy system zarządzania gospodarką magazynową. Istnieje zatem plan o tyle istotny, że da szybko doświadczyć ze strat na rachunek dodatni, w małym czasie. Jakie główne korzyści niesie program Optima WMS?
Istnieje wiele zalecie wdrożenia WMSw celu automatyzacji kontroli zasobów w magazynie. Ale najistotniejsze są dwa podstawowe efekty – poprawa dokładności i skuteczności, oraz co za tym idzie niższe koszty.

Wdrożenie Optimy WMS zmniejsza koszty eksploatacji, gwarantując wysoki zwrot z inwestycji. W kosztach produkcji może redukcję do 30%, przy czym pracownicy są o znacznie lepiej zorganizowani. Rzecz na magazynie nabiera płynności. System zarządzania magazynem kieruje pracownikami w najbardziej pewny sposób. Czerpanie z Optimy jest aktualnie bardziej naturalne poprzez mniejsze zużycie papieru.

Lepsza dokładność i efektywność.

Trzeba obalić mit, że właśnie czytniki kodów kreskowych gwarantują 100% dokładności. Program Optima WMS, poprzez maksymalne wykorzystanie personelu i pojemności magazynowej, zezwala na wyjątkowo silną dokładność w działalności, co dokładnie przenosi się na wydajność. Nie do porównania jest ponad obsługa klienta. Bardziej rzadka i przejrzysta; nic dodać, nic ująć.

Bezbłędność na jakimkolwiek etapie.

Wdrażanie WMS umożliwia wydawanie poleceń, poprzez jakie można drastycznie zmniejszyć liczbę błędów, co owocuje rzecz jasna mniejszą kwotą zwrotów czy reklamacji. Zadowolenie klientów za to się zwiększa. Program Optima WMS doskonale zarządza magazynem i daje klientom podgląd własnych akcji, sporządzając przy tym drugiego typie raporty i sprawozdania dla użytkownika. Większa oszczędność czasu pracowników sprawia, że obsługa klienta mieszka na jak najwyższym stylu i od razu buduje lojalność klientów, występując ich przewidywania.