Ksiegowosc dla firm

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i pochłaniającej godzina pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo różnych odbiorców, stosuje je zawsze uniwersalność i możliwość obsługi. Co bardzo istotne, są one dobrane do właściwych przepisów i podatne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najprawdziwszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do osób prowadzących całą księgowość, kiedy oraz instytucji płacących się w budowie księgi przychodów i rozchodów czy na bazie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest szeroką gamę funkcji niezbędnych do dobrego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo funkcjonalnym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z planem nie sprawi kłopotów nawet mniej zaawansowanym użytkownikom.

Ten zamiar w zestawieniu z własnymi daje wielu większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. mieć swoje raporty i wydruki, na samodzielny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych związek z zachowaniem tzw. pól własnych, bądź te rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według własnych typów. Możliwa istnieje również realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były pokryte w okresie; ewidencja środków trwałych, a też wartości duchowych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS i możliwość eksportu do Płatnika.