Krajalnice bizerba

Nie z dziś wiadomo, że mężczyzna kupuje oczami. Produkty atrakcyjne wizualnie zapraszają do handlu i dotyczy to zarówno świeżej wędliny jak i czymś zapakowanego kosmetyku. Atrakcyjnie wyglądający wynik jest chlubą i wizytówką sklepu, dla użytkownika oraz stanowi potwierdzenie, że sprzedawca dokłada wszelkich starań aby zaspokoić potrzeby konsumenta.

 

biuro projektowe

Klienci szczególną wagę do stanu przywiązują podczas zakupów produktów spożywczych, gdzie sposób ekspozycji oraz prezentacji produktu jest istotny wpływ na decyzje zakupowe. Bizerba krajalnice wychodzi wbrew tym wymaganiom i wymaga Państwu przedstawić urządzenia, które spełnią wszelkie Państwa wymagania powiązane z krojeniem i porcjowaniem produktów, przy zapewnieniu najwyższych standardów higieny.
Krajalnice Bizerba to Rolls Royce’y serwisu spożywczego. Naszymi planami przy byciu narzędzi jest bezpieczeństwo, higiena i energooszczędność co pozwoli nam wyznaczać światowe standardy i prowadzić konkurencję. Niezależnie od twardości bądź miękkości produktu, możecie Państwo być jaśni, że towar zostanie pokrojony równo, szybko i odpowiednio. Ponadto nasze krajalnice zużywają od 35 do 60% mniej energii niż dania firm konkurencyjnych, zaś 0% poboru sile w stylu spoczynku stawia nas w gospodarki innowatorów w przestrzeni budowy maszyn do cięcia. W magazyn swej możliwości wchodzą krajalnice ręczne, krajalnice półautomatyczne oraz automatyczne.
Krajalnice które Państwu oferujemy, zdadzą egzamin także w budynku jak oraz we jakiegokolwiek rodzaju placówkach hurtowych i detalicznych. Bizerba Scaleroline A 650 czy Bizerba Agiloline B 100 w niecodzienny sposób usprawnią procesy krojenia i porcjowania wędlin, serów oraz chlebów zapewniając wzrost efektywności pracy, oszczędność energii i czasu praktyki w konkretnych zakładach przemysłowych zaś krajalnice ręczne, automatyczne i półautomatyczne dobrze sprawdzą się w urzędach mięsnych, piekarniach, delikatesach, gastronomii także ciężkich kuchniach. Krojenie i porcjowanie świeżych owoców jeszcze nigdy nie istniałoby właściwie niskie.