Kontakty biznesowe

Wraz ze koleją poziomie bycia, wszechogarniającym nas pośpiechem, niejednokrotnie bywa tak, że nieprzemyślane zakupy pierwszej potrzeby wykonujemy w lokalnych sklepach czy dyskontach, i po cięższe raz w tygodniu czy raz na dwa tygodnie chodzimy do ważnych sklepów, w jakich możemy dostać dosłownie wszystko. Rozpocząwszy od żywności (pieczywo, nabiał, wędliny, mrożonki, produkty suche lub w puszkach), poprzez kosmetyki (dla nas, dzieci), środki zdrowe i czystości, aż do napojów (wody, soki, słodkie napoje gazowane), alkoholu czy słodyczy.

Oczywiście kupić tu i możemy „świeże” warzywa, efekty i mięso. Ale czy aby na pewno świeże? Tej gwarancji nigdy być nie będziemy biorąc mięso w sklepie. Upiększone, nasmarowane różnej maści preparatami mięso błyszczy się i niemalże wdzięczy do nas, motywując do obrotu. A jeśli market dołączy do tego wyjątkowo popularną cenę mięso idzie z półek a chociaż nieliczni zastanowią się i … wyjdą do hurtowni mięsa. Oczywiście można zdecydować się na taki nabądź w markecie, natomiast to święta okazja, piękna sztuka mięsa w ciekawej cenie. Docieramy do domu, a tam mięsko już tak apetycznie i wdzięcznie nie wygląda, czasami nawet nie pachnie.

Przewaga hurtowni mięsa nad mięsem prostym w marketach czy dyskontach jest silna. Przede wszystkim dlatego, że żadna hurtownia ciała nie zaryzykuje sprzedaży nieświeżego towaru, przez jaki potrafi wydać dobrą opinię, klientów i dochód. Inna rzecz, hurtownia kupując mięso uważa go zazwyczaj tyle, ile jest wstanie sprzedać rzeczywiście. I jeśli obok sprzedaży hurtowej otworzy punkt sprzedaży detalicznej rynek ma zapewniony. A nawet większe niż w hipermarketach ceny nie są w mieszkanie zniechęcić klientów do kupowania ciała w hurtowniach. Płacimy, bowiem, za świeże, pełnowartościowe mięso, jakie spośród pewnością korzystnie wpłynie na bliskie zdrowie.

Biorąc pod opiekę powyższe niekwestionowanym daje się zwycięstwo hurtowni mięsa nad kupieniem go w pełnych sieciach handlowych. Jakość, gwarancja świeżości i wartości odżywcze to rzeczy, które lokują się nie mieć wartości wyrażonej w walucie.