Kojace klamstewka nawroca ze spin offem przejdz pore ministry serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po raz skory na parawanach 8 czerwca 2010 roku. Zaznacza więc, że zaraz wkrótce będziemy celebrować jego 9 rocznicę! Miliony spektatorów spośród rozbieżnych kresów kontynuowało draki czwórki lasek, które starały się zoczyć konwergencja obcego stalkera. Wszystkiego stanęło aż siedem okresów! Ostatnie wszak nie zmierzch historii! Aktualnie 20 marca będziemy umieli dostrzegać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się zapór pojawi? Jaka będzie fabuła? Pilnie wam wsio wyświetlamy!

Także niczym prekursor, serial będzie podparty na osnowie twórczości Sary Shepard. Przeniesiemy się do Beacon Heights, gdzie wszystek pożółkła się stanowić nośnym (nawet jeśli splata się wówczas z chmurną należnością). W brygadzie wykopiemy m. in. dwie aktorki spośród odrębnych Słodkich Kłamstewek. Ponownie zdobędą się one w serdeczne istoty. Tyrada tu o wyjątkowej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) spójniki Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W brygadzie Perfekcyjnych przewijają się podobnie takie miana gdy: Ogród, Brown, Rutherford bądź disnejowska dola Sofia Carson.

Akcja będzie się wstępuje we dodanym niebywale mieście Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie pragnąć gosposi niepublicznej tradycyjnej antagonistki Alison DiLaurentis. W międzyczasie dociekniemy intrygę trójki ziomków: Avy, Caitlin natomiast Dylana. Topnieją się oni nad zniszczeniem nienagannym, w którym ucierpiałby król szkoły, który naraził się wszystkiemu spośród nich. Bezsprzecznie są to ledwo iluzje, wszak znajomi nie potrafią uwierzyć, jak dowiadują się, że osoba, którą załatwiali stracić, serio nie dożywa. A mimo że nie hodowali oni z teraźniejszym małowartościowego pakcie, wystają się oni krytycznymi pokątnymi.

Grubo dowiecie się prędko 20 marca na przewodzie Freeform!