Gdzie szukac dobrego inzyniera

Nasze biuro inżynierskie w Krakowie to miejsce, gdzie dzięki pracy doświadczonych inżynierów powstają nie tylko specjalistyczne projekty, jak również wykonuje się nawet najbardziej wymagające zlecenia z zakresu budownictwa. Dzięki skorzystaniu z naszych usług zyskasz pewność, że Twoja inwestycja budowlana lub techniczna Cię nie zawiedzie.

Kim są nasi pracownicy? Dokładamy wszelkich starań, by w naszym zespole znajdowały się osoby nie tylko doskonale wykształcone, jak również prężnie zdobywające doświadczenie w swoich specjalizacjach. Nasza firma stara się nie zostawać w tyle wobec zmieniających się potrzeb rynku, dlatego dbamy, by zespół naszych inżynierów podnosił swoje kwalifikacje.

Oferta usług świadczonych przez nasze biuro wciąż się rozrasta. Jako nieliczni zajmujemy się budową i modernizacją maszyn dla przemysłu, w których stosujemy najwyższej jakości komponenty. Proponujemy również usługę, jaką jest projektowanie systemów wizyjnych, które wymagają nawet najbardziej zaawansowanej optyki. W naszej ofercie znajduje się również programowanie. Nasi niezawodni programiści zajmują się nie tylko tworzeniem programów, jak również tworzeniem kopii zapasowych, które są niezwykle cenne wobec wszelkich sytuacji kryzysowych.

Nasze biuro inżynierskie oferuje nie tylko profesjonalną pomoc techniczną. Jesteśmy otwarci na konsultacje zleceń z naszymi klientami. Dzięki naszej znajomości najnowszych technologii jesteśmy w stanie doradzić najlepsze rozwiązanie, które wiąże się nie tylko z oszczędnością czasu i pieniędzy, jak również z satysfakcją ze zrealizowanego projektu. Nasz zespół Cię nie zawiedzie.