Ekran dotykowy do zabudowy

GASTRO POS jest programem, który idzie na bliską i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako niezwykle znany system na placu gastronomicznym cieszy się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa działa w roli kelnerom a tym samym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo przyjemnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje drogich oraz czasochłonnych szkoleń, oraz niezwykle praktyczna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z dużą paletą funkcji, bardzo dobro sprawdzi się w nie dopiero w średnim, pojedynczym lokalu, ale dodatkowo w sieci gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo wielu pracom oraz modułom GASTRO POS jest niezwykle sprawnym systemem, jaki przyjmiemy na placu. W relacji od profilu lokalu, czy istnieje wówczas bar, pub, a nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najkonieczniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych ludzi do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu pracy kiedy i owocu jaki generuje. W relacje od stanowiska, można też ustalić widok opcji tak, by był on dobrany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca ma dostęp do całkowitych możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do specyficznych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w dowolnym etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z organizmami hotelowymi i urządzeniami do ćwiczeń specjalnych.