Drukarka fiskalna posnet temo hs ej

W nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki z godziny 2.00 na 3.00 albo z 3.00 na 2.00 – ta dodatkowa wersja toż najłatwiejsza relacja dla śpiochów, tylko trochę niebezpieczniejsza dla użytkowników kas finansowych i drukarek. Pamiętajmy, że zmiana godziny w niniejszych tematach potrafi żyć stworzona wyłącznie bezpośrednio po wykonaniu raportu dobowego, i przed ewidencją pierwszej sprzedaży.

Zmiana okresu w nocy to kolejny atut dla kasjerów, którzy zarabiają w godzinach nocnych – za dodatkowy czas pracy wynoszą do wyboru wynagrodzenie albo wolną godzinę do odebrania. Przestawienie zegarków z godziny 3.00 na 2.00 to wprawdzie pewna trudność dla klientów kas fiskalnych, jacy mają w planach prowadzić sprzedaż w nocy z soboty na niedzielę.

Możliwe trudności
Przypominamy, iż zmiana momentu w walutach fiskalnych że stanowić zbudowana tylko po wykonaniu raportu dobowego, a przed ewidencją pierwszej sprzedaży. Też w niektórych kasach fiskalnych prawy do zmiany etapu jest jedynie autoryzowany serwis posnet kraków. Wielu właścicieli urządzeń ewidencjonujących bagatelizuje kwestię zmiany godzin, przez co narażają kasjerów na jeszcze większe trudności techniczne.

Zmiana godziny w menu
Jeżeli te powody są dla nas wielkie, możemy przystąpić do operacji zmiany godziny na bliskiej kasie fiskalnej poprzez wybór w menu urządzenia funkcji zmiany godziny, wprowadzenia odpowiednich informacjach oraz zapewnienie zmian. Metoda obecna stanowi daleko dokładnie określona w instrukcji obsługi, jaka stanowi dodana do waluty fiskalnej przez producenta. Gdy będzie stanowiło znaczenie zdarzenie, w jakim pomimo postępowania zgodnie z obrazem w instrukcji i w/w wskazówkami operacja zmiany godziny nie udała się, zalecamy jeszcze jedno rozwiązanie: zmiana godziny o cena mniejszą niż 59 minut np. 30 chwili i spełnienie jeszcze raz tej operacji po upływie doby. Jak również obecne nie pomoże nam doprowadzić godziny do poważnej wartości – wtedy zachęcamy do kontaktu z prawym działem serwisu posnet.
Użytkownicy kas oraz drukarek fiskalnych są teraz trochę czasu, aby zastanowić się, jak technicznie zaplanować przestawienie okresu w urządzeniach. W wielu przypadkach najlepszym rozwiązaniem zaprezentuje się wprowadzenie chwilowej przestrzenie w ewidencji sprzedaży. Konsumenci świadomi konieczności przestawienia czasu powinni okazać w kontaktu z ostatnim wyrozumiałość.