Corona plytki bezpieczenstwa

Firmy od wielu lat dostarczają szeroką ofertę rozwiązań ludziach do pomocy maszyn oraz instalacji procesowych przed uszkodzeniem, w produktu niekontrolowanego spadku lub wzrostu ciśnienia w układzie. Drinku z głównych ubezpieczeń tego typu są bursting discs, czyli płytki bezpieczeństwa.

Dania te robią analogiczną osobę jak zawory bezpieczeństwa, z tą odpowiedzią, iż po zadziałaniu potrzebujemy je zastąpić. Z pozostałej części, ze względu na lepszą konstrukcję, płytki bezpieczeństwa są o wiele tańsze od zaworów. Co ważne, płytki potrafią być używane samodzielnie albo w integracji z zaworem bezpieczeństwa. W sukcesu kompletu płytka-zawór rola płytki liczy na zabezpieczeniem zaworu przed korozyjnym wpływem środowiska produkcji oraz zanieczyszczeniem. Rozwiązanie to umożliwia zastosować tańszy zaworów o niższej jakości wykonania materiałowego. Płytki bezpieczeństwa charakteryzuje kompletna szczelność, odporność na zmiany ciśnienia w projekcie też bardzo duży godzina bezawaryjnej pracy.
Jednowarstwowe płytki bezpieczeństwa używane zwłaszcza dla przeciętnych aplikacji i wysokich ciśnień rozerwania. Płytki zostały tak skonstruowane, aby ciśnienie rozerwania stanowiło wypadkową wyboru odpowiedniej grubości i wytrzymałości wykorzystanego materiału. Maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze może docierać do 70% nominalnego ciśnienia rozerwania. Wszystkie płytki bezpieczeństwa są ze zintegrowanym wzmocnieniem, które przeciwdziała wahaniom ciśnienia.
Trójwarstwowe płytki bezpieczeństwa w grup przypadków odnosi się dla małych, średnich, a jeszcze dużych ciśnień pracy. Oferowane rozwiązania mogą powodować czynność przy ciśnieniu roboczym na etapie nawet 80% wartości ciśnienia rozerwania płytki. Laserowo nacięte, dane przedmioty rozerwania dostarczają nam wielką dokładność zadziałania płytki a w połączeniu z membraną uszczelniającą ustalają ciśnienie rozerwania. Więcej w sukcesu tak dużych ciśnień rozerwania polecaj się płytki z nacięciem gwieździstym co zapewnia brak fragmentacji po zadziałaniu. W projekcie uzyskania jak najprawdziwszej dokładności zadziałania, punkty rozerwania zostały zbudowane przy zachowaniu nowoczesnej technologii laserowej. Scalone wzmocnienie gwarantuje siła na leczenie próżni, bez względu na poziomu płytki. Przy aplikacjach gdzie kłopotem potrafi stanowić korozja, element ulegający rozerwaniu zabezpieczony jest zbyt pomocą membrany uszczelniającej.